Γενική Συνέλευση της Ένωσης Παλαιμάχων της Αθήνας (φώτο+βίντεο)

 

ΑΘΗΝΑ

ΣΤΑΘΗΣ ΓΙΑΠΑΠΠΑΣ

Πραγματοποιήθηκε χθες η Γενική Συνέλευση της Ένωσης των παλαιμάχων της Αθήνας μέσα σε πολύ καλό κλίμα και διάθεση από όλους όσους έδωσαν το παρόν, με σκοπό τη διαμόρφωση του νέου διοικητικού συμβουλίου.

Στο πλαίσιο της διαδικασίας βραβεύτηκε για την πολυετή του στήριξη προς τους παλαίμαχους της Αθήνας ο Δήμαρχος Χαϊδαρίου, κ. Σελέκος.

 

Ακολουθούν τα αποτελέσματα από τη Γενική Συνέλευση:

Σαρηδημητρίου 28

Διαμαντής 23

Αντωνίου 20

Θειακούλης, Σγουρός 18

Βουακίδης 17

Χατζηδάκης,Βέλλας 16

Θυμιόπουλος 14

Αναπληρωτές: Κοτσιάυτης 11, Βέρρας 9

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ 

 

 

Γενική Συνέλευση ΕΝΩΣΗ Π. Π. ΑΘΗΝΑΣ

Την Τετάρτη 26/6 και ωρα 17.00 η γενική εκλογική συνέλευση της Ένωσης στο Δημαρχείο Χαιδαριου. Σε περίπτωση μη απαρτίας επαναλαμβάνεται την ίδια μέρα ίδιο τόπο και ωρα 18.00. Υποψηφιότητες μέχρι την Δευτέρα 24/6 και ωρα 18.00 στον Γενικό Γραμματέα της Ένωσης. Απαραίτητη εξουσιοδότηση και ταμειακως ενταξει για την συμμετοχή στις αρχαιρεσίες.

Η Μικτή Αθήνας την ομάδα Παλαιμάχων Νέας Φιλαδελφείας Παλαιμάχων (ΦΩΤΟ)(ΒΙΝΤΕΟ)

Σε ένα αγώνα που διεξάγεται κάθε χρόνο με την λήξη της περιόδου στο γήπεδο του Αχιλλέα κάτω Αχαρνών "Κόκκινος Μύλος" σήμερα 10 -6-2019 είχε μεγάλη συμμετοχή των παικτών από τις δύο ομάδες.
Από την ομάδα των Παλαιμακών του Συνδέσμου της Αθήνας παρουσίασαν:
Ο Πρόεδρος του Συνδέσμου Στέλιος Σαρηδημήτρης του Γ.Γ. του Συνδέσμου Μάκης Αντωνίου, ο Αντιπρόεδρος του Συνδέσμου Γιάννης Θειακουούλης ο οποίος είναι και ο Εκλεκτορέας της ομάδας. Το μέλος της Ένωσης Δ.Σ. Παλαιμάχων της Αθήνας Σωκράτης Θυμιόπουλος και παράλληλα είναι εκπρόσωπος της ομάδας Παλαιμάχων Γλυκά Νερά.

Παλαίμαχοι ποδοσφαιριστές της Μικτής Αθηνών:
Αθανασίου Τζάνος Μάσχος Γιάννακης Κατσαντώνης Κοτσάφτης Ταιριάκης Παύλοβιτς Μπασάν Λαγιανννάκης Αργυρίου Μαντάλας Πολυχρονιάδης Παριανός Κατριτσιώτης Πέτρος Ζερβουδάκης (Προπονητής)

Από την ομάδα των Παλαιμάχων της Νέας Φιλαδέλφειας με επικεφαλής τον ακτινοπρόσωπο Πρόεδρο Ξενοφών Μπουσού συμμετείχαν οι ακόλουθοι Παλαίμαχοι:

Ιντζεγιάν Αραμπατζής Κωσταντίνης Νικητέας Γεωργαμλής Αγγελόπουλος Μπακάρας Χριστοφέλης (Προπονητής) Δημήτριος Ρομπόκης Χριστόφορος και Ρομπόκης Γρηγόρης Παπαϊωάννου Κερμπέσης Θητσουρίδης Βουδούρης.

Ομιλητές της εκδήλωσης ήταν: Πρώτος πήρε το λόγο ο Πρόεδρος του Συνδέσμου Παλαιμάχων Νέας Φιλαδέλιας Ξενοφών Μπουσού.
Ο Πρόεδρος του Συνδέσμου Παλαιμακών της Αθήνας Στέλιος Σαρηδημητρίου.Διαμαντής Παναγιώτης (Αντιπρόεδρος της Ένωσης) Μάκης Αντωνίου Γ.Γ.της Ένωσης Άρης Βασιλόπουλος (Δήμαρχος Νέας Φιλαδέλφειας)

Ακολούθησαν τα βραβεία: Άρης Βασιλόπουλος (Δημαρχείο Νέας Φιλαδέλφειας) Ευθυμία Παπαλουκά (Αντιδήμαρχος Πολιτισμού και Αθλητισμού)
Λύσανδρος Γεωργάλλης οι δύο Πρόεδροι των ομάδων Στέλιος Σαρηδημήτριος Ξενοφών Μπουσού Χαραλαμπίδης Γιώργος (Αντιπρόεδρος του συλλόγου Παλαιμάχων Νέας Φιλαδέλφειας) Επίσης
απονεμήθηκαν όλες οι ομάδες της Αθήνας.

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ

ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΓΑΛΛΟΣ ΦΩΤΟ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΣΤΑΘΗΣ ΓΙΑΠΑΠΠΑΣ

 

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΒΙΝΤΕΟ ΚΑΙ ΔΗΛΩΣΕΙΣ

 

 

Ένωσης Παλαίμαχων Αθήνας:H μεγάλη γιορτή της λήξης του τουρνουά

ΑΘΗΝΑ

ΣΤΑΘΗΣ ΓΙΑΠΑΠΠΑΣ 

Την Δευτερά 10/06/2019 ώρα 19:00 στο γήπεδο Αχιλλέας Κ. Αχαρνών η μεγάλη γιορτή της λήξης του τουρνουά της Ένωσης Παλαίμαχων Αθήνας μεταξύ της Μικτής ομάδας και του τιμωμένου Συνδέσμου της Νέα Φιλαδέλφειας.


Σας καλούμε όλους να μας τιμήσετε με την παρουσία σας θα συγκεντρωθούν τρόφιμα για το κοινωνικό παντοπωλείο του δήμου Νέας Φιλαδέλφειας σας περιμένουμε

 

Subcategories

Newsletter

Τα νέα της Ε.Π.Π.Α στο email σας...

Ακολουθήστε μας...

      

Πρόγραμμα Αγώνων

                                                                     
ΟΜΙΛΟΣ Δ' 

   

18-3


1-4

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.-ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.

ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ

ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ-ΚΑΜΑΤΕΡΟ

ΚΑΛΥΒΙΑ-ΙΑΣΩΝ

ΚΟΡΩΝΙΔΑ-ΚΑΛΥΒΙΑ

ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

ΙΑΣΩΝ-ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ-ΠΕΥΚΗ

ΠΕΥΚΗ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

   

8-4

15-4

ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ-ΚΑΛΥΒΙΑ

ΚΑΛΥΒΙΑ-ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.-ΚΑΜΑΤΕΡΟ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΙΑΣΩΝ

ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ

ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ

ΚΟΡΩΝΙΔΑ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.-ΠΕΥΚΗ

ΠΕΥΚΗ-ΙΑΣΩΝ

   

6-5

13-5

ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ-ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

ΚΑΛΥΒΙΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.-ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ

ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΚΑΛΥΒΙΑ

ΙΑΣΩΝ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ

ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ-ΙΑΣΩΝ

ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΠΕΥΚΗ

ΠΕΥΚΗ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ

   

20-5

27-5

ΙΑΣΩΝ-ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.-ΙΑΣΩΝ

ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ-ΚΑΜΑΤΕΡΟ

ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

ΚΟΡΩΝΙΔΑ-ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ

ΚΑΛΥΒΙΑ-ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ

ΚΑΛΥΒΙΑ-ΠΕΥΚΗ

ΠΕΥΚΗ-ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ

   

3-6

 

ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ-ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

 

ΚΟΡΩΝΙΔΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.

 

ΙΑΣΩΝ-ΚΑΜΑΤΕΡΟ

 

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΚΑΛΥΒΙΑ

 

ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ-ΠΕΥΚΗ

 
   

Βαθμολογίες

Αποτελέσματα / Σκορ