Τελετη ληξης τουρνουά παλαιμάχων ποδοσφαιριστών Αθήνας

Με το τελευταίο παιχνίδι της μικτής ομάδας με αντίπαλο την ομάδα των Βριλησσίων έπεσε η αυλαία της περιόδου 2013-2014. Η ομάδα των Βριλησσίων που βραβεύτηκε φέτος για την καλύτερη φιλοξενία καθ'όλη την διάρκεια της περιόδου στο τουρνουά φιλοξένησε φέτος τον τελικό λήξης του τουρνουά. 

Το τελετουργικό άρχισε με τις βραβεύσεις των συλλόγων που συμμετέχουν στο τουρνουά καθώς επίσης τιμητική πλακέτα δώθηκε στον Δήμαρχο Βριλησσίων Κωνσταντίνο Ιωαννίδη για την συμπαράσταση στον σύλλογο παλαιμάχων Βριλησσίων καθώς και στον χορηγό της ομάδος των Βριλησσίων " Το Χάνι του Σταύρου ". 

Ακολούθησε ο αγώνας και η βραδιά έκλεισε απολαμβάνοντας το εξαιρετικό φαγητό, προσφορά από τον χορηγό της ομάδας των Βριλησσίων " Το Χάνι του Σταύρου "! 

Ευχαριστούμε όλους όσους συμμετείχαν και ευχόμαστε ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ !!!

2ο Πανελλήνιο Τουρνουά Φιλίας Παλαίμαχων Ποδοσφαιριστών Νομών

ΒΟΛΟΣ

7-8-9 Ιουνίου

Στην μαγευτική πόλη του Βόλου και στις εγκαταστάσεις του ερασιτέχνη Ολυμπιακού Βόλου διεξήχθη φέτος το πανελλήνιο πρωτάθλημα παλαιμάχων. Την οργάνωση ανέλαβε η εφημερίδα " Η φωνή των Βετεράνων".

Οι ομάδες της Αθήνας, της Κορίνθου, της Λάρισας και της Κομοτηνής έδωσαν φέτος το παρόν στον Βόλο. Οι αγώνες διεξήχθησαν μέσα σε συλλογικό πνεύμα και ευτυχώς χωρίς κανένα παρατράγουδο τραυματισμού.

Ακολούθησε ακόμη ένας αγώνας ανάμεσα στο πρόγραμμα του τουρνουά, με την Μικτή ομάδα νομών να αντιμετωπίζει την ομάδα παλαιμάχων του Ολυμπικαού Βόλου.

Την πρώτη θέση του τουρνουά κατέλαβε η ομάδα της Λάρισας ενώ το παιχνίδι της Μικτής ενώσεων με τον Ολυμπιακό Βόλου έληξε ισόπαλο 1-1 ( 4-5 στα πέναλντι ) κέρδισε η Μικτή.

Η ομάδα της Αθήνας με την συμπαράσταση παικτών της Ένωσης Πειραιά κατέλαβε την τρίτη θέση καθώς επίσης τιμήθηκε με το βραβείο του " Ευ Αγωνίζεσθαι ". Ο τερματοφύλακας της Μικτής ομάδας της Αθήνας Κωστας Τσινός τιμήθηκε επίσης ως ο μεγαλύτερος σε ηλικία παίκτης που έλαβε μέρος στο τουρνουά. 

Πρόγραμμα Αγώνων

                                              ΤΟΥΡΝΟΥΑ        2018-2019   
                                                                     ΟΜΙΛΟΣ Α '   
   
8-10 15-10
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ-ΔΑΦΝΗ ΔΑΣ. ΧΑΙΔ. ΚΗΦΙΣΙΑ-ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΓΑΛΑΤΣΙ-ΒΡΙΛΗΣΙΑ ΔΑΦΝΗ ΔΑΣ. ΧΑΙΔ.-ΓΑΛΑΤΣΙ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ-ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ ΒΡΙΛΗΣΙΑ-ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΚΑΛΥΒΙΑ-ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΚΑΛΥΒΙΑ
ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ-ΚΡΟΝΟΣ ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ-ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΡΟΝΟΣ-ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ-Π. ΦΑΛΗΡΟ ΚΟΡΩΝΙΔΑ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ. ΑΧ.-ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ. ΑΧ.
ΚΗΦΙΣΙΑ-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ-ΧΑΛΚΙΔΟΝΙΚΟΣ
   
22-10 29-10
ΓΑΛΑΤΣΙ-ΚΗΦΙΣΙΑ ΚΗΦΙΣΙΑ-ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ-ΔΑΦΝΗ ΔΑΣ. ΧΑΙΔ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ-ΓΑΛΑΤΣΙ
ΚΑΛΥΒΙΑ-ΒΡΙΛΗΣΙΑ ΔΑΦΝΗ ΔΑΣ. ΧΑΙΔ.-ΚΑΛΥΒΙΑ
ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ ΒΡΙΛΗΣΙΑ-ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ-ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ-ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΚΡΟΝΟΣ ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ. ΑΧ.-ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΡΟΝΟΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ. ΑΧ.
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ-Π. ΦΑΛΗΡΟ ΚΟΡΩΝΙΔΑ-ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ-Π. ΦΑΛΗΡΟ
   
5-11 12-11
ΚΑΛΥΒΙΑ-ΚΗΦΙΣΙΑ ΚΗΦΙΣΙΑ-ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ-ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ-ΚΑΛΥΒΙΑ
ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΔΑΦΝΗ ΔΑΣ. ΧΑΙΔ. ΓΑΛΑΤΣΙ-ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ-ΒΡΙΛΗΣΙΑ ΔΑΦΝΗ ΔΑΣ. ΧΑΙΔ.-ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ-ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ ΒΡΙΛΗΣΙΑ-ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ. ΑΧ.-ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ. ΑΧ.
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ-ΚΡΟΝΟΣ ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ-ΧΑΛΚΙΔΟΝΙΚΟΣ
Π. ΦΑΛΗΡΟ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΡΟΝΟΣ-Π. ΦΑΛΗΡΟ
ΓΑΛΑΤΣΙ-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ
   
26-11 3-12
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ-ΚΗΦΙΣΙΑ ΚΗΦΙΣΙΑ-ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ
ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ-ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΚΑΛΥΒΙΑ-ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΑΛΑΤΣΙ-ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ-ΔΑΦΝΗ ΔΑΣ. ΧΑΙΔ. ΙΕΡΑΠΟΛΗ-ΚΑΛΥΒΙΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΒΡΙΛΗΣΙΑ ΔΑΦΝΗ ΔΑΣ. ΧΑΙΔ.-ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ. ΑΧ.-ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ ΒΡΙΛΗΣΙΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ. ΑΧ.
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ-ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
Π. ΦΑΛΗΡΟ-ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟ-Π. ΦΑΛΗΡΟ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ-ΚΡΟΝΟΣ ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ-ΚΡΟΝΟΣ
10-12 17-12
ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΚΗΦΙΣΙΑ ΚΗΦΙΣΙΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ. ΑΧ.
ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ-ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ-ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΑΛΑΤΣΙ-ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ
ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΙΕΡΑΠΟΛΗ-ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ. ΑΧ.-ΔΑΦΝΗ ΔΑΣ. ΧΑΙΔ. ΚΑΛΥΒΙΑ-ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ-ΒΡΥΛΗΣΙΑ ΔΑΦΝΗ ΔΑΣ. ΧΑΙΔ.-ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
Π. ΦΑΛΗΡΟ-ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ ΒΡΙΛΗΣΙΑ-Π. ΦΑΛΗΡΟ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ-ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΚΡΟΝΟΣ-ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΚΡΟΝΟΣ
ΚΑΛΥΒΙΑ-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ-ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
   
7-1 14-1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ-ΚΗΦΙΣΙΑ ΚΗΦΙΣΙΑ-Π. ΦΑΛΗΡΟ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ. ΑΧ.-ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ-ΧΑΛΚΙΔΟΝΙΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΑΛΑΤΣΙ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ. ΑΧ.
ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ-ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΙΕΡΑΠΟΛΗ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ-ΚΑΛΥΒΙΑ ΚΑΛΥΒΙΑ-ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ
Π. ΦΑΛΗΡΟ-ΔΑΦΝΗ ΔΑΣ. ΧΑΙΔ. ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ-ΒΡΙΛΗΣΙΑ ΔΑΦΝΗ ΔΑΣ. ΧΑΙΔ.-ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΚΡΟΝΟΣ-ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ ΒΡΙΛΗΣΙΑ-ΚΡΟΝΟΣ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ-ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ-ΚΑΜΑΤΕΡΟ
   
21-1 28-1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ-ΚΗΦΙΣΙΑ ΚΗΦΙΣΙΑ-ΚΡΟΝΟΣ
Π. ΦΑΛΗΡΟ-ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ-ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΑΛΑΤΣΙ-Π. ΦΑΛΗΡΟ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ. ΑΧ.-ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΙΕΡΑΠΟΛΗ-ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΚΑΛΥΒΙΑ ΚΑΛΥΒΙΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ. ΑΧ.
ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ-ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΚΡΟΝΟΣ-ΔΑΦΝΗ ΔΑΣ. ΧΑΙΔ. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ-ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ-ΒΡΙΛΗΣΙΑ ΔΑΦΝΗ ΔΑΣ. ΧΑΙΔ.-ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ ΒΡΙΛΗΣΙΑ-ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ-ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
   
4-2 11-2
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ-ΚΗΦΙΣΙΑ ΚΗΦΙΣΙΑ-ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΚΡΟΝΟΣ-ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ-ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ-ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΑΛΑΤΣΙ-ΚΡΟΝΟΣ
Π. ΦΑΛΗΡΟ-ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΙΕΡΑΠΟΛΗ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ-ΚΑΛΥΒΙΑ ΚΑΛΥΒΙΑ-Π. ΦΑΛΗΡΟ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ. ΑΧ.-ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΧΑΛΚΙΔΟΝΙΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ. ΑΧ.
ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΔΑΦΝΗ ΔΑΣ. ΧΑΙΔ. ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΒΡΙΛΗΣΙΑ ΔΑΦΝΗ ΔΑΣ. ΧΑΙΔ.-ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ-ΒΡΙΛΗΣΙΑ
   
   
   
18-2 25-2
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΚΗΦΙΣΙΑ ΚΗΦΙΣΙΑ-ΒΡΙΛΗΣΙΑ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ-ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ-ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΑΛΑΤΣΙ-ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΚΡΟΝΟΣ-ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΙΕΡΑΠΟΛΗ-ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ-ΚΑΛΥΒΙΑ ΚΑΛΥΒΙΑ-ΚΡΟΝΟΣ
Π. ΦΑΛΗΡΟ-ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ-ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ-Π. ΦΑΛΗΡΟ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ. ΑΧ.-ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ-ΧΑΛΚΙΔΟΝΙΚΟΣ
ΒΡΙΛΗΣΙΑ-ΔΑΦΝΗ ΔΑΣ. ΧΑΙΔ. ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ. ΑΧ.
ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ-ΔΑΦΝΗ ΔΑΣ. ΧΑΙΔ.
   
4-3  
ΔΑΦΝΗ ΔΑΣ. ΧΑΙΔ.-ΚΗΦΙΣΙΑ  
ΒΡΙΛΗΣΙΑ-ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ  
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΓΑΛΑΤΣΙ  
ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΙΕΡΑΠΟΛΗ  
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ-ΚΑΛΥΒΙΑ  
ΚΡΟΝΟΣ-ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΣ  
ΚΟΡΩΝΙΔΑ-ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ  
Π. ΦΑΛΗΡΟ-ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ  
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ  
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ. ΑΧ.-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  
ΟΜΙΛΟΣ Β  
   
8-10 15-10
ΧΑΙΔΑΡΙ-ΙΑΣΩΝ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ-ΧΑΙΔΑΡΙ
ΡΕΠΟ-ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ-ΡΕΠΟ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ-ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ-ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ
Ν. ΙΩΝΙΑ-ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ-Ν. ΙΩΝΙΑ
ΡΟΥΦ-ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ-ΡΟΥΦ
ΦΩΚΑΙΑ-ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΠΕΥΚΗ-ΦΩΚΑΙΑ
ΑΡΗΣ ΑΘΗΝΩΝ-ΠΕΥΚΗ ΓΑΛΑΞΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ-ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ-ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔ. ΙΑΣΩΝ-ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ
   
22-10 29-10
ΧΑΙΔΑΡΙ-ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ-ΧΑΙΔΑΡΙ
ΙΑΣΩΝ-ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ-ΙΑΣΩΝ
ΡΕΠΟ-ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ-ΡΕΠΟ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ-ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ-ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ
Ν. ΙΩΝΙΑ-ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΠΕΥΚΗ-Ν. ΙΩΝΙΑ
ΡΟΥΦ-ΠΕΥΚΗ ΓΑΛΑΞΙΑΣ-ΡΟΥΦ
ΦΩΚΑΙΑ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ-ΦΩΚΑΙΑ
ΑΡΗΣ ΑΘΗΝΩΝ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ-ΑΡΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔ.-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ-ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ-ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ
   
5-11 12-11
ΧΑΙΔΑΡΙ-ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ-ΧΑΙΔΑΡΙ
ΙΑΣΩΝ-ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ-ΙΑΣΩΝ
ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ-ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ-ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
ΡΕΠΟ-ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΠΕΥΚΗ-ΡΕΠΟ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ-ΠΕΥΚΗ ΓΑΛΑΞΙΑΣ-ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ
Ν. ΙΩΝΙΑ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ-Ν. ΙΩΝΙΑ
ΡΟΥΦ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ-ΡΟΥΦ
ΦΩΚΑΙΑ-ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔ.-ΦΩΚΑΙΑ
ΑΡΗΣ ΑΘΗΝΩΝ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ-ΑΡΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ ΚΑΛΑΜΑΚΙ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ-ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ-ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
26-11 3-12
ΧΑΙΔΑΡΙ-ΠΕΥΚΗ ΓΑΛΑΞΙΑΣ-ΧΑΙΔΑΡΙ
ΙΑΣΩΝ-ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΠΕΥΚΗ-ΙΑΣΩΝ
ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ-ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ-ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ-ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ-ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ
ΡΕΠΟ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ-ΡΕΠΟ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ-ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ
Ν. ΙΩΝΙΑ-ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔ.Ν. ΙΩΝΙΑ
ΡΟΥΦ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ-ΡΟΥΦ
ΦΩΚΑΙΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ ΚΑΛΑΜΑΚΙ-ΦΩΚΑΙΑ
ΑΡΗΣ ΑΘΗΝΩΝ-ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ-ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ
   
10-12 17-12
ΧΑΙΔΑΡΙ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ-ΧΑΙΔΑΡΙ
ΙΑΣΩΝ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ-ΙΑΣΩΝ
ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ-ΠΕΥΚΗ ΓΑΛΑΞΙΑΣ-ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ-ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΠΕΥΚΗ-ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ-ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ-ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΡΕΠΟ-ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔ.-ΡΕΠΟ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ-ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ
Ν. ΙΩΝΙΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ ΚΑΛΑΜΑΚΙ-Ν. ΙΩΝΙΑ
ΡΟΥΦ-ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΡΟΥΦ
ΦΩΚΑΙΑ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΡΗΣ ΑΘΗΝΩΝ-ΦΩΚΑΙΑ
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ-ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ
   
7-1 14-1
ΧΑΙΔΑΡΙ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ-ΧΑΙΔΑΡΙ
ΙΑΣΩΝ-ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔ.-ΙΑΣΩΝ
ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ-ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ-ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ-ΠΕΥΚΗ ΓΑΛΑΞΙΑΣ-ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ-ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΠΕΥΚΗ-ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
ΡΕΠΟ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ ΚΑΛΑΜΑΚΙ-ΡΕΠΟ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ-ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ
Ν. ΙΩΝΙΑ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΡΗΣ ΑΘΗΝΩΝ-Ν. ΙΩΝΙΑ
ΡΟΥΦ-ΑΡΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΦΩΚΑΙΑ-ΡΟΥΦ
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ-ΦΩΚΑΙΑ ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ-ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ
21-1 28-1
ΧΑΙΔΑΡΙ-ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΧΑΙΔΑΡΙ
ΙΑΣΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ ΚΑΛΑΜΑΚΙ-ΙΑΣΩΝ
ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ-ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ-ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔ.-ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ-ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ-ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ-ΠΕΥΚΗ ΓΑΛΑΞΙΑΣ-ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΡΕΠΟ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΡΗΣ ΑΘΗΝΩΝ-ΡΕΠΟ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ-ΑΡΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΦΩΚΑΙΑ-ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ
Ν. ΙΩΝΙΑ-ΦΩΚΑΙΑ ΡΟΥΦ-Ν. ΙΩΝΙΑ
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ-ΡΟΥΦ ΠΕΥΚΗ-ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ
   
4-2 11-2
ΧΑΙΔΑΡΙ-ΑΡΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΦΩΚΑΙΑ-ΧΑΙΔΑΡΙ
ΙΑΣΩΝ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΡΗΣ ΑΘΗΝΩΝ-ΙΑΣΩΝ
ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ-ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ ΚΑΛΑΜΑΚΙ-ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ-ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ-ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔ.-ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ-ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΠΕΥΚΗ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ-ΠΕΥΚΗ
ΡΕΠΟ-ΦΩΚΑΙΑ ΡΟΥΦ-ΡΕΠΟ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ-ΡΟΥΦ Ν. ΙΩΝΙΑ-ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ-Ν. ΙΩΝΙΑ ΓΑΛΑΞΙΑΣ-ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ
   
18-2 25-2
ΧΑΙΔΑΡΙ-ΡΟΥΦ Ν. ΙΩΝΙΑ-ΧΑΙΔΑΡΙ
ΙΑΣΩΝ-ΦΩΚΑΙΑ ΡΟΥΦ-ΙΑΣΩΝ
ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ-ΑΡΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΦΩΚΑΙΑ-ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΡΗΣ ΑΘΗΝΩΝ-ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ-ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ ΚΑΛΑΜΑΚΙ-ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ-ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΠΕΥΚΗ-ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔ.-ΠΕΥΚΗ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΡΕΠΟ-Ν. ΙΩΝΙΑ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ-ΡΕΠΟ
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ-ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΗΦΑΙΣΤΟΣ-ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ
   
4-3  
ΧΑΙΔΑΡΙ-ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ  
ΙΑΣΩΝ-Ν. ΙΩΝΙΑ  
ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ-ΡΟΥΦ  
ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ-ΦΩΚΑΙΑ  
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΘΗΝΩΝ  
ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ  
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ-ΚΑΛΑΜΑΚΙ  
ΠΕΥΚΗ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ  
ΓΑΛΑΞΙΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔ.  
ΗΦΑΙΣΤΟΣ-ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ  
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔ.-ΡΕΠΟ  

Subcategories

Newsletter

Τα νέα της Ε.Π.Π.Α στο email σας...

Ακολουθήστε μας...

      

Πρόγραμμα Αγώνων

Βαθμολογίες

Αποτελέσματα / Σκορ