Γενική συνέλευση της Ένωσης Παλαιμάχων ποδοσφαιριστών Αθήνας για εκλογή Δ.Σ

Την Δευτέρα 30/6/2014 και ώρα 17:45 στα γραφεία του συλλόγου Ποντίων που βρίσκονται στην οδό ΛΑΡΝΑΚΟΣ 55Α στην ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ θα πραγματοποιηθεί η γενική συνέλευση της ένωσης για την ανάδειξη Δ.Σ. Η συμμετοχή προϋποθέτει εξουσιοδότηση δύο (2) ατόμων από τον σύλλογο του. Όποιος επιθυμεί να συμμετέχει στο ψηφοδέλτιο να επικοινωνήσει με τον γραμματέα της ένωσης κ. Μάκη Αντωνίου. 

Τελετη ληξης τουρνουά παλαιμάχων ποδοσφαιριστών Αθήνας

Με το τελευταίο παιχνίδι της μικτής ομάδας με αντίπαλο την ομάδα των Βριλησσίων έπεσε η αυλαία της περιόδου 2013-2014. Η ομάδα των Βριλησσίων που βραβεύτηκε φέτος για την καλύτερη φιλοξενία καθ'όλη την διάρκεια της περιόδου στο τουρνουά φιλοξένησε φέτος τον τελικό λήξης του τουρνουά. 

Το τελετουργικό άρχισε με τις βραβεύσεις των συλλόγων που συμμετέχουν στο τουρνουά καθώς επίσης τιμητική πλακέτα δώθηκε στον Δήμαρχο Βριλησσίων Κωνσταντίνο Ιωαννίδη για την συμπαράσταση στον σύλλογο παλαιμάχων Βριλησσίων καθώς και στον χορηγό της ομάδος των Βριλησσίων " Το Χάνι του Σταύρου ". 

Ακολούθησε ο αγώνας και η βραδιά έκλεισε απολαμβάνοντας το εξαιρετικό φαγητό, προσφορά από τον χορηγό της ομάδας των Βριλησσίων " Το Χάνι του Σταύρου "! 

Ευχαριστούμε όλους όσους συμμετείχαν και ευχόμαστε ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ !!!

2ο Πανελλήνιο Τουρνουά Φιλίας Παλαίμαχων Ποδοσφαιριστών Νομών

ΒΟΛΟΣ

7-8-9 Ιουνίου

Στην μαγευτική πόλη του Βόλου και στις εγκαταστάσεις του ερασιτέχνη Ολυμπιακού Βόλου διεξήχθη φέτος το πανελλήνιο πρωτάθλημα παλαιμάχων. Την οργάνωση ανέλαβε η εφημερίδα " Η φωνή των Βετεράνων".

Οι ομάδες της Αθήνας, της Κορίνθου, της Λάρισας και της Κομοτηνής έδωσαν φέτος το παρόν στον Βόλο. Οι αγώνες διεξήχθησαν μέσα σε συλλογικό πνεύμα και ευτυχώς χωρίς κανένα παρατράγουδο τραυματισμού.

Ακολούθησε ακόμη ένας αγώνας ανάμεσα στο πρόγραμμα του τουρνουά, με την Μικτή ομάδα νομών να αντιμετωπίζει την ομάδα παλαιμάχων του Ολυμπικαού Βόλου.

Την πρώτη θέση του τουρνουά κατέλαβε η ομάδα της Λάρισας ενώ το παιχνίδι της Μικτής ενώσεων με τον Ολυμπιακό Βόλου έληξε ισόπαλο 1-1 ( 4-5 στα πέναλντι ) κέρδισε η Μικτή.

Η ομάδα της Αθήνας με την συμπαράσταση παικτών της Ένωσης Πειραιά κατέλαβε την τρίτη θέση καθώς επίσης τιμήθηκε με το βραβείο του " Ευ Αγωνίζεσθαι ". Ο τερματοφύλακας της Μικτής ομάδας της Αθήνας Κωστας Τσινός τιμήθηκε επίσης ως ο μεγαλύτερος σε ηλικία παίκτης που έλαβε μέρος στο τουρνουά. 

Πρόγραμμα Αγώνων

                                                                             ΟΜΙΛΟΣ Α' 
   
18-3 1-4
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ-ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ-ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΚΡΟΝΟΣ-Ν. ΙΩΝΙΑ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ-ΚΡΟΝΟΣ
ΒΡΙΛΗΣΙΑ-ΡΕΠΟ Ν. ΙΩΝΙΑ-ΒΡΙΛΗΣΙΑ
ΑΡΗΣ ΑΘΗΝΩΝ-ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΡΕΠΟ-ΑΡΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔ. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔ.-ΚΑΛΑΜΑΚΙ
   
8-4 15-4
ΚΡΟΝΟΣ-ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ-ΒΡΙΛΗΣΙΑ
ΒΡΙΛΗΣΙΑ-ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ-ΚΡΟΝΟΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ-ΡΕΠΟ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΡΗΣ ΑΘΗΝΩΝ-Ν. ΙΩΝΙΑ Ν. ΙΩΝΙΑ-ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔ. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔ.-ΡΕΠΟ
   
6-5 13-5
ΑΡΗΣ ΑΘΗΝΩΝ-ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ-ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΒΡΙΛΗΣΙΑ-ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ-ΑΡΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ-ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΚΡΟΝΟΣ-ΒΡΙΛΗΣΙΑ
ΡΕΠΟ-Ν. ΙΩΝΙΑ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ-ΡΕΠΟ
ΚΡΟΝΟΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔ. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔ.-Ν. ΙΩΝΙΑ
   
20-5 27-5
ΡΕΠΟ-ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ-Ν. ΙΩΝΙΑ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ-ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ-ΡΕΠΟ
ΑΡΗΣ ΑΘΗΝΩΝ-ΚΡΟΝΟΣ ΚΡΟΝΟΣ-ΚΑΛΑΜΑΚΙ
Ν. ΙΩΝΙΑ-ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΙΑ-ΑΡΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΒΡΙΛΗΣΙΑ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔ. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔ.-ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
   
3-6  
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ-ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ  
Ν. ΙΩΝΙΑ-ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ  
ΡΕΠΟ-ΚΡΟΝΟΣ  
ΚΑΛΑΜΑΚΙ-ΒΡΙΛΗΣΙΑ  
ΑΡΗΣ ΑΘΗΝΩΝ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔ.  

 

                                                                             ΟΜΙΛΟΣ Β' 
   
18-3 1-4
ΟΛ. ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ-ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑΣ-ΟΛ. ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ-ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΦΩΚΑΙΑ ΙΕΡΑΠΟΛΗ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΔΑΦΝΗ Δ. Χ.-ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ ΦΩΚΑΙΑ-ΔΑΦΝΗ Δ. Χ.
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ-ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ-ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
   
8-4 15-4
ΓΑΛΑΞΙΑΣ-ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΑΓ. ΘΩΜΑΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΟΛ. ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ-ΦΩΚΑΙΑ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ-ΔΑΦΝΗ Δ. Χ.
ΔΑΦΝΗ Δ. Χ.-ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΙΕΡΑΠΟΛΗ-ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ
ΟΛ. ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ-ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΦΩΚΑΙΑ-ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
   
6-5 13-5
ΔΑΦΝΗ Δ. Χ.-ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΑΓ. ΘΩΜΑΣ-ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΟΛ. ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΟΛ. ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ-ΔΑΦΝΗ Δ. Χ.
ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ-ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΦΩΚΑΙΑ-ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ-ΦΩΚΑΙΑ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ-ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ-ΙΕΡΑΠΟΛΗ
   
20-5 27-5
ΦΩΚΑΙΑ-ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΑΓ. ΘΩΜΑΣ-ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ-ΟΛ. ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΟΛ. ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ-ΦΩΚΑΙΑ
ΔΑΦΝΗ Δ. Χ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ-ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ-ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΔΑΦΝΗ Δ. Χ.
ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ-ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
   
3-6  
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ-ΑΓ. ΘΩΜΑΣ  
ΙΕΡΑΠΟΛΗ-ΟΛ. ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ  
ΦΩΚΑΙΑ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ  
ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ  
ΔΑΦΝΗ Δ. Χ.-ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ  

 

                                                                     

                                                                       ΟΜΙΛΟΣ Γ' 
   
18-3 1-4
ΟΛΥΜΠ. ΛΙΟΣΣΙΩΝ-ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ-ΟΛΥΜΠ. ΛΙΟΣΣΙΩΝ
ΓΑΛΑΤΣΙ-ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ-ΓΑΛΑΤΣΙ
ΚΗΦΙΣΙΑ-Π. ΦΑΛΗΡΟ ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΚΗΦΙΣΙΑ
ΧΑΙΔΑΡΙ-ΡΟΥΦ Π. ΦΑΛΗΡΟ-ΧΑΙΔΑΡΙ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ-ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ-ΡΟΥΦ
   
8-4 15-4
ΓΑΛΑΤΣΙ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ-ΚΗΦΙΣΙΑ
ΚΗΦΙΣΙΑ-ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΛΙΟΣΣΙΩΝ-ΓΑΛΑΤΣΙ
ΡΟΥΦ-Π. ΦΑΛΗΡΟ ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ-ΧΑΙΔΑΡΙ
ΧΑΙΔΑΡΙ-ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΡΟΥΦ
ΟΛΥΜΠ. ΛΙΟΣΣΙΩΝ-ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ-Π. ΦΑΛΗΡΟ
   
6-5 13-5
ΧΑΙΔΑΡΙ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ-ΡΟΥΦ
ΚΗΦΙΣΙΑ-ΟΛΥΜΠ. ΛΙΟΣΣΙΩΝ ΟΛΥΜΠ. ΛΙΟΣΣΙΩΝ-ΧΑΙΔΑΡΙ
ΡΟΥΦ-ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ-ΚΗΦΙΣΙΑ
Π. ΦΑΛΗΡΟ-ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ-Π. ΦΑΛΗΡΟ
ΓΑΛΑΤΣΙ-ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ-ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
   
20-5 27-5
Π. ΦΑΛΗΡΟ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ-ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΡΟΥΦ-ΟΛΥΜΠ. ΛΙΟΣΣΙΩΝ ΟΛΥΜΠ. ΛΙΟΣΣΙΩΝ-Π. ΦΑΛΗΡΟ
ΧΑΙΔΑΡΙ-ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΑΛΑΤΣΙ-ΡΟΥΦ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑ-ΧΑΙΔΑΡΙ
ΚΗΦΙΣΙΑ-ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ-ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ
   
3-6  
ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ  
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΟΛΥΜΠ. ΛΙΟΣΣΙΩΝ  
Π. ΦΑΛΗΡΟ-ΓΑΛΑΤΣΙ  
ΡΟΥΦ-ΚΗΦΙΣΙΑ  
ΧΑΙΔΑΡΙ-ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ  
   
   
                                                                       ΟΜΙΛΟΣ Γ' 
   
18-3 1-4
ΟΛΥΜΠ. ΛΙΟΣΣΙΩΝ-ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ-ΟΛΥΜΠ. ΛΙΟΣΣΙΩΝ
ΓΑΛΑΤΣΙ-ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ-ΓΑΛΑΤΣΙ
ΚΗΦΙΣΙΑ-Π. ΦΑΛΗΡΟ ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΚΗΦΙΣΙΑ
ΧΑΙΔΑΡΙ-ΡΟΥΦ Π. ΦΑΛΗΡΟ-ΧΑΙΔΑΡΙ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ-ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ-ΡΟΥΦ
   
8-4 15-4
ΓΑΛΑΤΣΙ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ-ΚΗΦΙΣΙΑ
ΚΗΦΙΣΙΑ-ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΛΙΟΣΣΙΩΝ-ΓΑΛΑΤΣΙ
ΡΟΥΦ-Π. ΦΑΛΗΡΟ ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ-ΧΑΙΔΑΡΙ
ΧΑΙΔΑΡΙ-ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΡΟΥΦ
ΟΛΥΜΠ. ΛΙΟΣΣΙΩΝ-ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ-Π. ΦΑΛΗΡΟ
   
6-5 13-5
ΧΑΙΔΑΡΙ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ-ΡΟΥΦ
ΚΗΦΙΣΙΑ-ΟΛΥΜΠ. ΛΙΟΣΣΙΩΝ ΟΛΥΜΠ. ΛΙΟΣΣΙΩΝ-ΧΑΙΔΑΡΙ
ΡΟΥΦ-ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ-ΚΗΦΙΣΙΑ
Π. ΦΑΛΗΡΟ-ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ-Π. ΦΑΛΗΡΟ
ΓΑΛΑΤΣΙ-ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ-ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
   
20-5 27-5
Π. ΦΑΛΗΡΟ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ-ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΡΟΥΦ-ΟΛΥΜΠ. ΛΙΟΣΣΙΩΝ ΟΛΥΜΠ. ΛΙΟΣΣΙΩΝ-Π. ΦΑΛΗΡΟ
ΧΑΙΔΑΡΙ-ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΑΛΑΤΣΙ-ΡΟΥΦ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑ-ΧΑΙΔΑΡΙ
ΚΗΦΙΣΙΑ-ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ-ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ
   
3-6  
ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ  
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΟΛΥΜΠ. ΛΙΟΣΣΙΩΝ  
Π. ΦΑΛΗΡΟ-ΓΑΛΑΤΣΙ  
ΡΟΥΦ-ΚΗΦΙΣΙΑ  
ΧΑΙΔΑΡΙ-ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ  
   
   


ΟΜΙΛΟΣ Δ ' 

   

18-3


1-4

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.-ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.

ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ

ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ-ΚΑΜΑΤΕΡΟ

ΚΑΛΥΒΙΑ-ΙΑΣΩΝ

ΚΟΡΩΝΙΔΑ-ΚΑΛΥΒΙΑ

ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

ΙΑΣΩΝ-ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ-ΠΕΥΚΗ

ΠΕΥΚΗ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

   

8-4

15-4

ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ-ΚΑΛΥΒΙΑ

ΚΑΛΥΒΙΑ-ΧΑΛΚΙΔΟΝΙΚΟΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.-ΚΑΜΑΤΕΡΟ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΙΑΣΩΝ

ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ

ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ

ΚΟΡΩΝΙΔΑ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.-ΠΕΥΚΗ

ΠΕΥΚΗ-ΙΑΣΩΝ

   

6-5

13-5

ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ-ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

ΚΑΛΥΒΙΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.-ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΧΑΛΚΙΔΟΝΙΚΟΣ

ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΚΑΛΥΒΙΑ

ΙΑΣΩΝ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ

ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ-ΙΑΣΩΝ

ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΠΕΥΚΗ

ΠΕΥΚΗ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ

   

20-5

27-5

ΙΑΣΩΝ-ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.-ΙΑΣΩΝ

ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ-ΚΑΜΑΤΕΡΟ

ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

ΚΟΡΩΝΙΔΑ-ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ

ΚΑΛΥΒΙΑ-ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ

ΚΑΛΥΒΙΑ-ΠΕΥΚΗ

ΠΕΥΚΗ-ΧΑΛΚΙΔΟΝΙΚΟΣ

   

3-6

 

ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ-ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

 

ΚΟΡΩΝΙΔΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.

 

ΙΑΣΩΝ-ΚΑΜΑΤΕΡΟ

 

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΚΑΛΥΒΙΑ

 

ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ-ΠΕΥΚΗ

 
   

 

 

Subcategories

Newsletter

Τα νέα της Ε.Π.Π.Α στο email σας...

Ακολουθήστε μας...

      

Πρόγραμμα Αγώνων

                                                                     
ΟΜΙΛΟΣ Δ' 

   

18-3


1-4

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.-ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.

ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ

ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ-ΚΑΜΑΤΕΡΟ

ΚΑΛΥΒΙΑ-ΙΑΣΩΝ

ΚΟΡΩΝΙΔΑ-ΚΑΛΥΒΙΑ

ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

ΙΑΣΩΝ-ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ-ΠΕΥΚΗ

ΠΕΥΚΗ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

   

8-4

15-4

ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ-ΚΑΛΥΒΙΑ

ΚΑΛΥΒΙΑ-ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.-ΚΑΜΑΤΕΡΟ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΙΑΣΩΝ

ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ

ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ

ΚΟΡΩΝΙΔΑ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.-ΠΕΥΚΗ

ΠΕΥΚΗ-ΙΑΣΩΝ

   

6-5

13-5

ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ-ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

ΚΑΛΥΒΙΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.-ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ

ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΚΑΛΥΒΙΑ

ΙΑΣΩΝ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ

ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ-ΙΑΣΩΝ

ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΠΕΥΚΗ

ΠΕΥΚΗ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ

   

20-5

27-5

ΙΑΣΩΝ-ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.-ΙΑΣΩΝ

ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ-ΚΑΜΑΤΕΡΟ

ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

ΚΟΡΩΝΙΔΑ-ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ

ΚΑΛΥΒΙΑ-ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ

ΚΑΛΥΒΙΑ-ΠΕΥΚΗ

ΠΕΥΚΗ-ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ

   

3-6

 

ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ-ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

 

ΚΟΡΩΝΙΔΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.

 

ΙΑΣΩΝ-ΚΑΜΑΤΕΡΟ

 

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΚΑΛΥΒΙΑ

 

ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ-ΠΕΥΚΗ

 
   

Βαθμολογίες

Αποτελέσματα / Σκορ