Πρόγραμμα Αγώνων

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΕ ΜΝΗΜΗ ΜΟΥΤΖΟΥΡΟΥΛΙΑ ΒΑΣΙΛΗ

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

14-10 21-10

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΟΛΥΜΠ. ΛΙΟΣΣΙΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΟΛΥΜΠ. ΛΙΟΣΣΙΩΝ-ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔ.-ΚΡΟΝΟΣ ΚΟΡΩΝΙΔΑ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔ.
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ-ΚΗΦΙΣΙΑ ΚΡΟΝΟΣ-ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ Π.Φ. ΚΗΦΙΣΙΑ-ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ
ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ-ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΠΡΩΤΕΑΣ Π.Φ.-ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ-ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ-ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ-ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ-ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ-ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ-ΠΕΥΚΗ ΠΕΥΚΗ-ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ

4-11 11-11

ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ-ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔ.
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔ.-ΟΛΥΜΠ. ΛΙΟΣΣΙΩΝ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΟΛΥΜΠ. ΛΙΟΣΣΙΩΝ-ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ-ΚΡΟΝΟΣ ΚΟΡΩΝΙΔΑ-ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ
ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ-ΚΗΦΙΣΙΑ ΚΡΟΝΟΣ-ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ-ΠΡΩΤΕΑΣ Π.Φ. ΚΗΦΙΣΙΑ-ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ-ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΠΡΩΤΕΑΣ Π.Φ.-ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ-ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ-ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ-ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΠΕΥΚΗ ΠΕΥΚΗ-ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ

18-11 25-11

ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ-ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ-ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔ.-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ-ΟΛΥΜΠ. ΛΙΟΣΣΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔ.
ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΟΛΥΜΠ. ΛΙΟΣΣΙΩΝ-ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ-ΚΡΟΝΟΣ ΚΟΡΩΝΙΔΑ-ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ-ΚΗΦΙΣΙΑ ΚΡΟΝΟΣ-ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ Π.Φ. ΚΗΦΙΣΙΑ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ-ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΠΡΩΤΕΑΣ Π.Φ.-ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ-ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ-ΠΕΥΚΗ ΠΕΥΚΗ-ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ





2-12 9-12

ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ-ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ-ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ-ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ-ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ-ΟΛΥΜΠ. ΛΙΟΣΣΙΩΝ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔ.-ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΟΛΥΜΠ. ΛΙΟΣΣΙΩΝ-ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ-ΚΡΟΝΟΣ ΚΟΡΩΝΙΔΑ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ-ΚΗΦΙΣΙΑ ΚΡΟΝΟΣ-ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ Π.Φ. ΚΗΦΙΣΙΑ-ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ-ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΠΡΩΤΕΑΣ Π.Φ.-ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔ.-ΠΕΥΚΗ ΠΕΥΚΗ-ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

16-12 13-1

ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ-ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ
ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ-ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ-ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔ. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔ.-ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ-ΟΛΥΜΠ. ΛΙΟΣΣΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ-ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΟΛΥΜΠ. ΛΙΟΣΣΙΩΝ-ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΚΡΟΝΟΣ ΚΟΡΩΝΙΔΑ-ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ-ΚΗΦΙΣΙΑ ΚΡΟΝΟΣ-ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ Π.Φ. ΚΗΦΙΣΙΑ-ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ-ΠΕΥΚΗ ΠΕΥΚΗ-ΠΡΩΤΕΑΣ Π.Φ.

20-1 27-1

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ-ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ-ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ-ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔ. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔ.-ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ
ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ-ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ-ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΟΛΥΜΠ. ΛΙΟΣΣΙΩΝ ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ-ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΟΛΥΜΠ. ΛΙΟΣΣΙΩΝ-ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ-ΚΡΟΝΟΣ ΚΟΡΩΝΙΔΑ-ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΠΡΩΤΕΑΣ Π.Φ.-ΚΗΦΙΣΙΑ ΚΡΟΝΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ Π.Φ.
ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ-ΠΕΥΚΗ ΠΕΥΚΗ-ΚΗΦΙΣΙΑ









3-2 10-2

ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ-ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ-ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ-ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ-ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔ. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔ.-ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ-ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ-ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ-ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ-ΟΛΥΜΠ. ΛΙΟΣΣΙΩΝ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ-ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΠΡΩΤΕΑΣ Π.Φ.-ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΟΛΥΜΠ. ΛΙΟΣΣΙΩΝ-ΠΡΩΤΕΑΣ Π.Φ.
ΚΗΦΙΣΙΑ-ΚΡΟΝΟΣ ΚΟΡΩΝΙΔΑ-ΚΗΦΙΣΙΑ
ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ-ΠΕΥΚΗ ΠΕΥΚΗ-ΚΡΟΝΟΣ

17-2 24-2

ΠΡΩΤΕΑΣ Π.Φ.-ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ-ΚΗΦΙΣΙΑ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ Π.Φ.
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ-ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ-ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔ. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔ.-ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ-ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ-ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ-ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ-ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ-ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΚΗΦΙΣΙΑ-ΟΛΥΜΠ. ΛΙΟΣΣΙΩΝ ΚΑΛΑΜΑΚΙ-ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ
ΚΡΟΝΟΣ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΟΛΥΜΠ. ΛΙΟΣΣΙΩΝ-ΚΡΟΝΟΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ-ΠΕΥΚΗ ΠΕΥΚΗ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ

9-3 16-3

ΚΡΟΝΟΣ-ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΚΗΦΙΣΙΑ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΚΡΟΝΟΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ Π.Φ.-ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ-ΚΗΦΙΣΙΑ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔ. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔ.-ΠΡΩΤΕΑΣ Π.Φ.
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ-ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ-ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ-ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ-ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ-ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ-ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΚΑΛΑΜΑΚΙ-ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ-ΟΛΥΜΠ. ΛΙΟΣΣΙΩΝ ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ-ΠΕΥΚΗ ΠΕΥΚΗ-ΟΛΥΜΠ. ΛΙΟΣΣΙΩΝ

23-2 23-2

ΟΛΥΜΠ. ΛΙΟΣΣΙΩΝ-ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ-ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΚΡΟΝΟΣ-ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ-ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ
ΚΗΦΙΣΙΑ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔ. ΓΑΛΑΞΙΑΣ-ΠΕΥΚΗ
ΠΡΩΤΕΑΣ Π.Φ.-ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ-ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΕ ΜΝΗΜΗ ΜΟΥΤΖΟΥΡΟΥΛΙΑ ΒΑΣΙΛΗ

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

14-10 21-10

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ-ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΚΑΛΥΒΙΑ-ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ
ΟΛΥΜΠ. ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ-Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΟΛΥΜΠ. ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΙΔ.-ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ ΔΑΣΟΣ ΧΑΙΔ.-Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ-ΡΟΥΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ-ΧΑΙΔΑΡΙ ΡΟΥΦ-ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΓΑΛΑΤΣΙ-ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΧΑΙΔΑΡΙ-ΓΑΛΑΤΣΙ
ΙΑΣΩΝ-ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ-ΙΑΣΩΝ
ΑΡΗΣ ΑΘΗΝΩΝ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΛΥΒΙΑ-ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ

4-11 11-11

ΟΛΥΜΠ. ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ-ΚΑΛΥΒΙΑ ΚΑΛΥΒΙΑ-ΔΑΣΟΣ ΧΑΙΔ.
ΔΑΣΟΣ ΧΑΙΔ.-ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ-ΟΛΥΜΠ. ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.-Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ-ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ-ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ-ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΓΑΛΑΤΣΙ-ΡΟΥΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΓΑΛΑΤΣΙ
ΙΑΣΩΝ-ΧΑΙΔΑΡΙ ΡΟΥΦ-ΙΑΣΩΝ
ΑΡΗΣ ΑΘΗΝΩΝ-ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΧΑΙΔΑΡΙ-ΑΡΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ-ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ-ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ-ΑΓ. ΘΩΜΑΣ

18-11 25-11

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.-ΚΑΛΥΒΙΑ ΚΑΛΥΒΙΑ-ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΙΔ.-ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ-ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΟΛΥΜΠ. ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ-ΔΑΣΟΣ ΧΑΙΔ.
ΙΕΡΑΠΟΛΗ-Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΓΑΛΑΤΣΙ-ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ-ΓΑΛΑΤΣΙ
ΙΑΣΩΝ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ-ΙΑΣΩΝ
ΑΡΗΣ ΑΘΗΝΩΝ-ΡΟΥΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΑΡΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ-ΧΑΙΔΑΡΙ ΡΟΥΦ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ-ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΧΑΙΔΑΡΙ-ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΟΛΥΜΠ. ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ-ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ-ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ





2-12 9-12

ΙΕΡΑΠΟΛΗ-ΚΑΛΥΒΙΑ ΚΑΛΥΒΙΑ-ΓΑΛΑΤΣΙ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ-ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ-ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.-ΟΛΥΜΠ. ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΟΛΥΜΠ. ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ-ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΓΑΛΑΤΣΙ-ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΔΑΣΟΣ ΧΑΙΔ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.
ΙΑΣΩΝ-Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΙΑΣΩΝ
ΑΡΗΣ ΑΘΗΝΩΝ-ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ ΑΡΗΣ ΑΘΗΝΩΝ-Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ-ΡΟΥΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ-ΧΑΙΔΑΡΙ ΡΟΥΦ-ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΙΔ.-ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ-ΧΑΙΔΑΡΙ

16-12 13-1

ΙΑΣΩΝ-ΚΑΛΥΒΙΑ ΚΑΛΥΒΙΑ-ΑΡΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΓΑΛΑΤΣΙ-ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ-ΙΑΣΩΝ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ-ΟΛΥΜΠ. ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΟΛΥΜΠ. ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ-ΓΑΛΑΤΣΙ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ-ΔΑΣΟΣ ΧΑΙΔ. ΔΑΣΟΣ ΧΑΙΔ.-ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΑΡΗΣ ΑΘΗΝΩΝ-ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.-ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ-Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ-ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ-ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ-ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΧΑΙΔΑΡΙ-ΡΟΥΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΧΑΙΔΑΡΙ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.-ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ-ΡΟΥΦ

20-1 27-1

ΗΦΑΙΣΤΟΣ-ΚΑΛΥΒΙΑ ΚΑΛΥΒΙΑ-ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΘΗΝΩΝ-ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΙΑΣΩΝ-ΟΛΥΜΠ. ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΟΛΥΜΠ. ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ-ΑΡΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΓΑΛΑΤΣΙ-ΔΑΣΟΣ ΧΑΙΔ. ΔΑΣΟΣ ΧΑΙΔ.-ΙΑΣΩΝ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.-ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ-ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ-ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ-Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΧΑΙΔΑΡΙ-ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ-ΧΑΙΔΑΡΙ
ΡΟΥΦ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ-ΡΟΥΦ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ-ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ









3-2 10-2

ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ-ΚΑΛΥΒΙΑ ΚΑΛΥΒΙΑ-ΧΑΙΔΑΡΙ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ-ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ-ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ-ΟΛΥΜΠ. ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΟΛΥΜΠ. ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ-ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΘΗΝΩΝ-ΔΑΣΟΣ ΧΑΙΔ. ΔΑΣΟΣ ΧΑΙΔ.-ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΙΑΣΩΝ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.-ΑΡΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΓΑΛΑΤΣΙ-ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ-ΙΑΣΩΝ
ΧΑΙΔΑΡΙ-ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΙΕΡΑΠΟΛΗ-ΓΑΛΑΤΣΙ
ΡΟΥΦ-Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΡΟΥΦ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ-Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ-ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ-ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

17-2 24-2

ΡΟΥΦ-ΚΑΛΥΒΙΑ ΚΑΛΥΒΙΑ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΧΑΙΔΑΡΙ-ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ-ΡΟΥΦ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ-ΟΛΥΜΠ. ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΟΛΥΜΠ. ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ-ΧΑΙΔΑΡΙ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ-ΔΑΣΟΣ ΧΑΙΔ. ΔΑΣΟΣ ΧΑΙΔ.-ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.-ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΘΗΝΩΝ-ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΙΑΣΩΝ-ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΙΕΡΑΠΟΛΗ-ΑΡΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΓΑΛΑΤΣΙ-ΙΑΣΩΝ
ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ-Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
ΓΑΛΑΤΣΙ-ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ-Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ

9-3 16-3

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ-ΚΑΛΥΒΙΑ ΚΑΛΥΒΙΑ-Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ-ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
ΡΟΥΦ-ΟΛΥΜΠ. ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΟΛΥΜΠ. ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΧΑΙΔΑΡΙ-ΔΑΣΟΣ ΧΑΙΔ. ΔΑΣΟΣ ΧΑΙΔ.-ΡΟΥΦ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.-ΧΑΙΔΑΡΙ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ-ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ-ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ-ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΙΕΡΑΠΟΛΗ-ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΘΗΝΩΝ-ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΑΛΑΤΣΙ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ
Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ-ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΙΑΣΩΝ-ΑΡΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΙΑΣΩΝ-ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ-ΚΑΜΑΤΕΡΟ

23-3 23-3
ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΚΑΛΥΒΙΑ ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ-ΙΕΡΑΠΟΛΗ
Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ-ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΑΓ. ΘΩΜΑΣ-ΓΑΛΑΤΣΙ
ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ-ΟΛΥΜΠ. ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΣ-ΙΑΣΩΝ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΔΑΣΟΣ ΧΑΙΔ. ΑΡΗΣ ΑΘΗΝΩΝ-ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΡΟΥ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.
ΧΑΙΔΑΡΙ-ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ

Newsletter

Τα νέα της Ε.Π.Π.Α στο email σας...

Ακολουθήστε μας...

      

Πρόγραμμα Αγώνων

                                                                     
ΟΜΙΛΟΣ Δ' 

   

18-3


1-4

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.-ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.

ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ

ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ-ΚΑΜΑΤΕΡΟ

ΚΑΛΥΒΙΑ-ΙΑΣΩΝ

ΚΟΡΩΝΙΔΑ-ΚΑΛΥΒΙΑ

ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

ΙΑΣΩΝ-ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ-ΠΕΥΚΗ

ΠΕΥΚΗ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

   

8-4

15-4

ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ-ΚΑΛΥΒΙΑ

ΚΑΛΥΒΙΑ-ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.-ΚΑΜΑΤΕΡΟ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΙΑΣΩΝ

ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ

ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ

ΚΟΡΩΝΙΔΑ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.-ΠΕΥΚΗ

ΠΕΥΚΗ-ΙΑΣΩΝ

   

6-5

13-5

ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ-ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

ΚΑΛΥΒΙΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.-ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ

ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΚΑΛΥΒΙΑ

ΙΑΣΩΝ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ

ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ-ΙΑΣΩΝ

ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΠΕΥΚΗ

ΠΕΥΚΗ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ

   

20-5

27-5

ΙΑΣΩΝ-ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.-ΙΑΣΩΝ

ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ-ΚΑΜΑΤΕΡΟ

ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

ΚΟΡΩΝΙΔΑ-ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ

ΚΑΛΥΒΙΑ-ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ

ΚΑΛΥΒΙΑ-ΠΕΥΚΗ

ΠΕΥΚΗ-ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ

   

3-6

 

ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ-ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

 

ΚΟΡΩΝΙΔΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΧ.

 

ΙΑΣΩΝ-ΚΑΜΑΤΕΡΟ

 

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΚΑΛΥΒΙΑ

 

ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ-ΠΕΥΚΗ

 
   

Βαθμολογίες

Αποτελέσματα / Σκορ